Walley Cup 2018

Warszawa

2018-01-07 - 2018-01-07

Torwar

CategorySegment   
Program interpretacyjny - kategoria A1 Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Program interpretacyjny - kategoria A2 Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Program interpretacyjny - kategoria B Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Program Show Duo - kategoria A i B Entries Result  
Free DanceOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki i solisci mlodziezowa A - klasa brazowa Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kat. mlodziezowa B - klasa brazowa Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki i Solisci kategoria A - klasa brazowa Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki i solisci kategoria B - klasa brazowa Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kat. mlodziezowa A i B - klasa srebrna Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kategoria A - klasa srebrna Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kategoria B - klasa srebrna Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kat. mlodziezowa B - klasa zlota Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki kategoria A - klasa zlota Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Solistki i solisci kategoria B - klasa zlota Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Pary sportowe kategoria A i B Entries Result  
Free SkatingOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)
Pary taneczne kategoria A i B Entries Result  
Free DanceOfficials Starting Order / Result Details Judges Scores (pdf)

Time Schedule

DateTimeCategorySegment
2018-01-07
10:05:00Program interpretacyjny - kategoria A1Free Skating
10:30:00Program interpretacyjny - kategoria A2Free Skating
10:45:00Program interpretacyjny - kategoria BFree Skating
11:07:00Program Show Duo - kategoria A i BFree Dance
11:38:00Solistki i solisci mlodziezowa A - klasa brazowaFree Skating
12:34:00Solistki kat. mlodziezowa B - klasa brazowaFree Skating
13:46:00Solistki i Solisci kategoria A - klasa brazowaFree Skating
14:32:00Solistki i solisci kategoria B - klasa brazowaFree Skating
15:28:00Solistki kat. mlodziezowa A i B - klasa srebrnaFree Skating
16:02:00Solistki kategoria A - klasa srebrnaFree Skating
16:17:00Solistki kategoria B - klasa srebrnaFree Skating
16:24:00Solistki kat. mlodziezowa B - klasa zlotaFree Skating
16:38:00Solistki kategoria A - klasa zlotaFree Skating
17:01:00Solistki i solisci kategoria B - klasa zlotaFree Skating
17:20:00Pary sportowe kategoria A i BFree Skating
17:30:00Pary taneczne kategoria A i BFree Dance

Back Back to Home Page

Contact result service

Created by ISUCalcFS

Last Update: 2018-01-09 13:55