PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

Komunikat dotyczący Walnego Zgromadzenia Delegatów

W zakładce komunikaty znajduje się komunikat dotyczący Sprawozdawczo-Wyborczego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego. Poniżej znajdą Państwo Porządek Obrad.

Międzynarodowe zawody amatorów w Oberstdorfie.

Zawody Międzynarodowe Amatorów w Łyżwiarstwie Figurowym pod patronatem ISU odbywają się corocznie w Oberstdorfie i są organizowane przez Niemiecki Związek Łyżwiarski. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy, którzy ukończyli przynajmniej 28 lat i nie przekroczyli 78 roku życia .

W tym roku impreza ta odbywa się w dniach 22 - 27 maj i weźmie w niej udział 13 reprezentantów Polski:

solistki:
1. Katar...Ostatnie spotkanie Komisji Sportu Młodzieżowego

13 kwietnia br. odbyło się ostatnie spotkanie Komisji Sportu Młodzieżowego i Nadziei Olimpijskich PKOl. Członkom Komisji złożyli podziękowanie za czteroletnią pracę, Prezes PKOl Pan Andrzej Kraśnicki, Sekretarz Generalny Pan Adam Krzesiński oraz Przewodniczący Komisji Pan Zenon Dagiel. Zenon Dagiel otrzymał podziękowanie z rąk Prezesa PKOl, za aktywne kierowanie pracami Komisji. Komisja zajmuje się min. systemem szkolenia i współzawodnictwa mło...

Nagroda PKOl dla Katarzyny Olesińskiej

W Centrum Olimpijskim w Warszawie uroczyście rozstrzygnięto zorganizowany już po raz 16. doroczny konkurs Komisji Sportu Kobiet PKOl o tytuł "Trenerki roku".

Zgodnie z regulaminem konkurs objął cztery kategorie:

  • a) nagroda dla trenerki za osiągnięcia w danym roku (w tym przypadku 2016)
  • b) nagroda dla szkoleniowca pracującego z kobietami - za osiągnięcia w danym roku
  • c) nagroda dla trenerki lub trenera - za ca...

Testy klas początkowych

Niniejszym informujemy, że Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "Euro 6" planuje w dniu 16 czerwca 2017r. przeprowadzić testy PZŁF. Zapraszamy do uczestnictwa zainteresowane kluby. Godzina rozpoczęcia testów zostanie podana w późniejszym czasie.

orzelisupkol