PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

2017
15.09 - 17.09
Zawody Otwarcia Sezonu o Puchar im. Krystyny Mydlarz / Zawody Ogólnopolskie
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Jun Sen )
Oświęcim
04.10 - 07.10
ISU Junior Grand Prix of Figure Skating
Solistki (Jun ) Soliści (Jun ) Tańce (Jun ) Pary (Jun )
Gdańsk
12.10 - 14.10
MMM Północ - Łódzka Łyżwa
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Nov Jun Sen ) AMA
Łódź
19.10 - 22.10
I Eliminacje do OOM, MMM, Zawody o Lampę Górniczą
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun ) AMA
Katowice-Janów
16.11 - 19.11
Warsaw Cup 2017
Solistki (Sen ) Soliści (Sen ) Tańce (Sen ) Pary (Sen )
Warszawa
24.11 - 26.11
II Eliminacja do OOM / Puchar Ziemi Oświęcimskiej / MMM
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun )
Oświęcim
07.12 - 12.12
XI Zawody Mikołajkowe
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Nov Jun Sen ) AMA
Łódź
20.12 - 20.12
Mistrzostwa Polski Seniorów (4Nationals)
Termin do potwierdzenia

Solistki (Sen ) Soliści (Sen ) Tańce (Sen ) Pary (Sen )
Słowacja
2018
07.01 - 07.01
Walley Cup Warszawa 2018
AMA
Warszawa
13.01 - 13.01
Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym
SYS
Toruń
26.01 - 28.01
Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy-Zdroju
Mistrzostwa Polski Juniorów

Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Tańce (Jun )
Krynica-Zdrój
30.01 - 04.02
Mentor Nestle Torun Cup 2017
Solistki (Nov Jun Sen ) Soliści (Nov Jun Sen ) Tańce (Nov Jun Sen )
Toruń
08.02 - 10.02
Puchar Gdańska, el do OOM, MMM
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Nov Jun Sen )
Gdańsk
10.02 - 11.02
Hevelius Cup
SYS
Gdańsk
17.02 - 18.02
Puchar Debicy 2018
Solistki (Bra Sre Zlo Nov ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov ) AMA
Dębica
20.02 - 24.02
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2018
Solistki (Nov Jun ) Soliści (Nov Jun ) Tańce (Nov Jun )
Sanok
02.03 - 04.03
Puchar Elbląga 2018
Solistki (Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Sre Zlo Nov Jun ) AMA
Elbląg
09.03 - 11.03
XIII MiniEuropa 2018
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen )
Warszawa
15.03 - 18.03
XI Puchar Łodzi - Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz 2018
Mistrzostwa Polski Novice

Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Nov Jun Sen ) AMA
Łódź
23.03 - 25.03
Piastowski Piruet / Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen )
Cieszyn
06.04 - 08.04
Otwarty Puchar Śląska
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun ) AMA
Katowice
14.04 - 14.04
Walley Cup Kraków 2018
AMA
Kraków
21.04 - 22.04
Opolska Łyżwa 2018
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra )
Opole