PZŁFOficjalna strona internetowa Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego

2018
14.09 - 16.09
Zawody o VIII Puchar im. Krystyny Mydlarz oraz Ogólnopolskie Zawody Otwarcia Sezonu
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Jun Sen ) Pary (Jun Sen )
Oświęcim
13.10 - 14.10
I MMM Południa - Memoriał Maksymiliana Zygmunta Kaczmarczyka
Solistki (Bra Sre Zlo Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Jun ) AMA
Katowice
18.10 - 21.10
I MMM Północy - Łódzka Łyżwa
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) AMA
Łódź
26.10 - 28.10
Eliminacje do OOM - Puchar ziemi oświęcimskiej w setna rocznicę uzyskania przez Polskę niepodległości
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen )
Oświęcim
09.11 - 11.11
The Independence Cup - zawody międzynarodowe
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun )
Warszawa
22.11 - 23.11
Mazovia Trophy
Solistki (Nov ) Soliści (Nov )
Warszawa
23.11 - 25.11
Warsaw Cup
Solistki (Jun Sen ) Soliści (Jun Sen ) Tańce (Jun Sen )
Warszawa
01.12 - 02.12
Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Synchronicznym
SYS
Łódź
05.12 - 09.12
XII Zawody Mikołajkowe - Eliminacje do OOM
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Nov Jun Sen ) AMA
Łódź
14.12 - 16.12
Mistrzostwa Polski Seniorów (4Nationals)
Solistki (Sen ) Soliści (Sen ) Tańce (Sen ) Pary (Sen )
Budapeszt
2019
06.01 - 06.01
Walley Cup Warszawa 2019
AMA
Warszawa
08.01 - 12.01
Mentor Toruń Cup
Solistki (Nov Jun Sen ) Soliści (Nov Jun Sen ) Tańce (Nov Jun Sen )
Toruń
19.01 - 20.01
Puchar Dębicy 2019
Solistki (Bra Sre Zlo Nov ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov ) AMA
Dębica
25.01 - 26.01
II MMM Północy - Puchar Gdańska
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Nov Jun Sen )
Gdańsk
26.01 - 27.01
3rd Hevelius Cup
SYS
Gdańsk
31.01 - 01.02
II MMM Południa
Solistki (Sre Zlo ) Soliści (Sre Zlo )
Oświęcim
01.02 - 03.02
Mistrzostwa Polski Juniorów
Solistki (Jun ) Soliści (Jun ) Tańce (Jun ) Pary (Jun )
Oświęcim
09.02 - 10.02
Opolska Łyżwa 2019
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre )
Opole
02.03 - 03.03
Piastowski Piruet
Solistki (Bra Sre Zlo Nov ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov )
Cieszyn
08.03 - 10.03
XV MiniEuropa 2019 - zawody międzynarodowe
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun )
Warszawa
13.03 - 17.03
XII Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz
Solistki (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov Jun Sen ) Tańce (Sre Zlo Jun Sen ) AMA
Łódź
22.03 - 23.03
Mistrzostwa Polski Młodzików
Solistki (Sre Zlo ) Soliści (Sre Zlo )
Elbląg
24.03 - 24.03
Puchar Elbląga Amatorów
AMA
Elbląg
29.03 - 31.03
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Polski Novice
Solistki (Nov Sen ) Soliści (Nov Sen ) Tańce (Nov Sen )
Cieszyn
27.04 - 28.04
Puchar Krakowa
Solistki (Bra Sre Zlo Nov ) Soliści (Bra Sre Zlo Nov )
Kraków
27.04 - 27.04
Walley Cup Kraków 2019
AMA
Kraków